joomla 3.5 ошибка.

Datu apstrāde

Lai mūsu portāls veiksmīgi darbotos, un mēs varētu Jums piedāvāt interesantāko, ērtāko un noderīgāko saturu, mēs, tāpat kā citi portāli un interneta resursi Latvijā un pasaulē, portālā sellit.lv izmantojam sīkdatnes (angļu valodā: "cookies").

Paskaidrosim, kādus datus apkopojam un kādi tam ir iemesli.

Ko nozīmē "sīkdatne"?

Sīkdatne ir neliela datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu ierīci, piemēram, mobilo tālruni, datoru vai planšetdatoru portāla sellit.lv apmeklējuma laikā un šajā ierīcē tiek saglabāta. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni, tādā veidā palīdzot atcerēties jūsu izvēlētos portāla lietošanas iestatījumus un padarot katra lasītāja lietošanas pieredzi ērtāku.

Kāpēc portāls sellit.lv izmanto sīkdatnes?

Mūsu portāls izmanto sīkdatnes, lai atcerētos to, vai jūs jau piekritāt, ka mēs savā portālā sīkdatnes izmantojam, kā arī lai padarītu jūsu portāla lietošanas pieredzi ērtāku un patīkamāku, proti, ar sīkdatņu palīdzību mēs varam piemeklēt jūsu interesēm piemērotāku saturu, reklāmas un tehniskos risinājumus.

Šīs sīkdatnes ir anonīmas, tāpēc ar to palīdzību nevar noteikt jūsu identitāti, tomēr mums sīkdatņu dati apkopotā veidā palīdz apkopot portāla lietošanas statistiku, uzzināt, no kāda veida ierīcēm mūsu portāls tiek lietots visbiežāk, kā arī iegūt tehniskus un sociāldemogrāfiskus datus, lai portāla tehniskā komanda un satura veidotāji labāk izprastu mūsu lasītāju lietošanas paradumus un intereses. Tas mums palīdz plānot portāla tehnisko attīstību tā, lai padarītu sellit.lv vēl ērtāku lietošanai, kā arī radīt interesantāku, lasītājiem saistošāku un aktuālāku saturu.

Kā atslēgt sīkdatnes?

Jūs kā ierīces lietotājs pats kontrolējat to, vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu portālā. Ja jūs esat piekritis sīkdatņu izmantošanai, taču pārdomājāt, Jūs tās varat dzēst no savas ierīces. Ja nevēlaties, lai sīkdatnes jūsu datorā tiktu lietotas pavisam, lielākā daļa pārlūkprogrammu piedāvā iespēju iestatīt sīkdatņu bloķēšanu, tomēr tādā gadījumā jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet portālu sellit.lv. Tāpat pastāv iespēja, ka dažas funkcijas vai portāla sniegtie pakalpojumi nedarbosies vai darbosies ierobežoti.

Apmeklējot mūsu portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrājam un apkopotā, anonīmā veidā izmantojam Jūsu ierīcē saglabātās sīkdatnes. Jūs jebkurā brīdī varat atteikties, nodzēšot savā ierīcē saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.

Jautājumu vai ierosinājumu gadījumā droši rakstiem mums uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.